FİNLANDİYA VİZESİ
Finlandiya'ya seyahat edecek olan T.C Umumi Pasaportu olan vatandaşlar, Finlandiya Vizesi alarak ülkeye giriş yapabilirler. Finlandiya vizesini alanlar aynı zamanda Schengen bölgesinde belirli tarihler arasında seyahat etme imkanına sahip olurlar. Finlandiya Schengen vizesi kısa süreli bir vize türü olup, ilk başvurularda kişiye 180 günlük süre içinde 90 gün boyunca Finlandiya ve Schengen bölgesi sınırları içinde dolaşım ve konaklama hakkı tanır. Aldığınız Schengen vizesinin tek girişli ve çok girişli niteliğine göre Schengen bölgesinde kalabilirsiniz.

Diplomatik, Hususi ve Hizmet pasaportuna sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Finlandiya vizesinden muaf tutulmaktadırlar ancak Umuma mahsus pasaport sahiplerinin vize başvurusu yaparak Schengen vizesi almaları zorunludur.

Finlandiya’ya kısa süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri ve akredite turizm seyahat acentaları aracılığıyla kabul edilmektedir. Finlandiya vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Dünya Vize temsilcileri ile irtibata geçin!

Dünya Vize, Finlandiya vizesi işlemlerinde uzman kadrosuyla profesyonel danışmanlık hizmeti verir. Dünya Vize, Finlandiya vizesi başvuru sürecini profesyonel bir yaklaşımla ele alarak ihtiyacınız olan vizeyi almanızda size yardımcı olur. Dünya Vize’nin Finlandiya vizesi işlemleri departmanı, deneyimli kadrosu ile vize başvuru dosyanızı sonuca odaklı şekilde hazırlamanız için size danışmanlık eder. Finlandiya Konsolosluğu, Finlandiya vizesinin sonucu hakkında karar verme yetkisine sahip olan tek yetkili kurumdur. Finlandiya Konsolosluğu tarafından belirtilen Finlandiya vize evrak listesine ve Finlandiya vizesi hakkında en güncel bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.
Tüm Hakları Saklıdır @ Sitedeki içerikler bilgilendirme amaçlıdır