HAKKIMIZDA
20 yılı aşkın süredir Turizm ve Seyahat Acentacılığı sektöründeki çalışmalarımızla elde etmiş olduğumuz deneyimimizi ve bilgi birikimimizi, vize konusunda mevcut “profesyonel, pratik ve çözüm odaklı yaklaşım” açığına karşılık kullanmakta ve Türkiye’nin her noktasından yolcularımıza -iş adamı, emekli, memur, öğrenci veya ailelerimize- İzmir merkez olmak üzere, Ankara ve İstanbul'da bulunan ofislerimizde vize, seyahat ve turizm danışmanlığı konularında hizmet vermekteyiz.

Vermiş olduğumuz vize danışmanlığı hizmeti, size istediğiniz ülkeye seyahat edebilmeniz konusunda stressiz bir alternatif sunmakta ve başvuru prosedürünü kolaylaştırıp süreci kısaltmaktadır. Başvurunuz için eksiksiz bir vize dosyası hazırlanmış olurken, oluşabilecek pürüzler daha en başından itibaren ortadan kaldırılır ve sorunsuz bir başvuru için gereken tüm unsurlar tamamlanır.

Vize sektöründe deneyimli, dinamik ve genç bir ekibe sahip olan firmamızın profesyonel anlayış ile koordineli, disiplinli ve çözüme yönelik yapmış olduğu kurumsal çalışmaları konsolosluklar nezdinde takdirle karşılanmakta ve doğal sonucu olarak da vize başvuruları kolaylıkla ve kısa sürede sonuçlandırılmaktadır.
Tüm Hakları Saklıdır @ Sitedeki içerikler bilgilendirme amaçlıdır